Informačný portál o mágii a ezoterike.Nájdete tu channelingy,info o anjeloch,mágii a ezoterike atď...

Relaxácia - vizualizáciou a dýchaním

18.01.2010 21:10

1. Sadneme si chvíľku na stoličku uvoľníme ruky krk proste všetko.Jemne oddychujeme v pravidelnom rytme.Zavreté oči.Nič proste netreba robiť len sedieť a dýchať.Takto by ste sa mali naviesť na cestu kľudu.

2. Vyzujeme si topánky dáme na seba nejaké pohodlnné oblečenie ktoré nás netlačí,nesvrbí ale jednoducho ho ani nevnímame.Ľahneme si na posteľ a prikryjeme sa dačím aby nám bolo trocha viac teplo.Ani prikrývka nás však nesmie nijako tlačiť a pod.Vyležíme si svoju polohu aby nás ani posteľ netlačila!!Všetko musí byť dokonalé!Ruky by bolo dobré nechať vyložené vedľa tela dlaňami nahor.Avšak pozor aby ste si nenarušili vašu pohodičku!

3. Začneme zhlboka pomaly dýchať nosom.Nádych,výdych.Úplne kľudne.
Ak nám vadia dotieravé myšlienky jemne ich vytlačíme s mysle.Ak sa stále dobíjajú tak si spravíme nad hlavou čiernu dieru ktorá ich pohlcuje.Mne to vždy zaberie.

4a. Chvíľku sa takto ukľudnujeme.Teraz začíname vizualizovať guľu zlatej energie ktorú postupne od nôh až po hlavu prevedieme celým telom a vždy sa na nejakej tej partii zastavíme a doprajeme jej zlatý kúpeľ.

4b. Pre tých čo nevedia vizualizovať.Ako dýchame:nádych a ako vydychujeme snažíme sa precítiť tento pocit na dlaniach.Keď sa to naučíte na dlane tak by vám časom nemalo robiť problém relaxovať aj 4a spôsobom.

5a. Ako náhle máme hlavu ponorenú v guli a máme už dosť,jednoducho ju vysunieme nad hlavu hore a necháme ju rozplynúť a poprosíme ju aby nám ošetrila auru.Pootvoríme oči rozhýbeme sa.Relaxácia skončila.

5b. Keď budete mať dosť dýchania do dlaní ,postupne prejdite do normálneho dýchania a po nejakej chvíli pootvorte očia pomaly sa rozhýbte a vstante.Relaxácia skončila.

Článok mi požičal Devalon z devalon.webnode.sk

Späť

Novinky

Zmena nicku

23.01.2010 13:04
Oficiálne mením svoj nick na ezoterik. Dúfam, že sa vám nové meno páči a, že spolu budeme dobre vychádzať :). 
>>

100% Článkov presunutých

23.01.2010 12:32
Konečne som presunul všetky články ktoré som chcel a začínam písať nové články. Dúfam, že sa vám nové články budú páčiť a, že tu budete chodiť i...
>>

80% Článkov presunutých

20.01.2010 11:50
Milí čitatelia už som sem presunul 80% článkov zo starého blogu.100% článkov tu bude presunutých do 2 dní.   
>>

Už 40% článkov presunutých!

18.01.2010 21:52
Milí čitatelia s radosťou vám oznamujem, že som presunul už 40% článkov zo starého blogu.Znamená to, že termín presunutia článkov do 25.1.2010 by sa...
>>

Úpravy a pridávanie článkov

18.01.2010 14:25
Milí návštevníci momentálne sa na tomto ezoterickom portáli robia úpravy a čoskoro sa pridajú všetky články zo starého blogu.Budem sa snažiť urobiť...
>>
Všetky články

Záznamy: 1 - 5 zo 5

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.