Informačný portál o mágii a ezoterike.Nájdete tu channelingy,info o anjeloch,mágii a ezoterike atď...

Meditácia na kľudnú myseľ a zdravého ducha

23.01.2010 12:30

Dlho som rozmýšľal o čom bude tento článok, až mi napadlo, že by som mohol pridať nejakú meditáciu, ale nie skopírovanú z internetu ale nejakú vlastnú.Rozhodol som sa pre meditáciu na kľudnú myseľ.Môžete ju využiť napr. na skľudnenie mysle pred inou meditáciou kde musíte mať myseľ čistú a jasnú, pred skúškou alebo inou aktivitou v ktorej budete nervózny alebo v strese, a aj na udržanie zdravého ducha teda aj tela (príp. aj preto, že chcete byť kľudní alebo ako uznáte za vhodné).
Prejdem teda k meditácii:
1.Ľahnite si (alebo sa posaďte podľa toho ako vám je lepšie).
2.Dýchajte z hlboka a do brucha(pri dýchaní sa Vám nenadvihujú pľúca ale brucho)
3.Asi po 5-10 minútach keď už budete mať čistú myseľ si začnite hovoriť, že ste kľudní,zdraví,a príjmate všetko dobré i zlé čo vás má stretnúť.
4.Počas opakovania môžete vizualizovať ako do vás vchádza svetlo cez srdce a postupne vás napĺňa až začnete toto svetlo vizualizovať.Vytrvajte v tomto stave aspoň 15 minút(na začiatok postupne môžete zvyšovať čas meditácie).
5.Môžte poprosiť nejakého archanjela o požehnanie a alebo o pomoc s nejakým problémom.
6.Začnite sa postupne vracať do normálneho vedomia, pomaly otvorte oči, chvíľu si ešte poležte a choďte sa tešiť na pekné chvíle dňa :).

Túto meditáciu som zatiaľ netestoval, ale dnes a nasledujúci týždeň sa nato chystám a do komentárov napíšem výsledky.Ak sa Vám pozdáva môžte ju vyskúšať myslím, že tým nič zlé neurobíte, a ak chcete napíšte aký vpliv na Vás mala :).
//Meditácia bola vymyslená počas písania článku a možno bola channelovaná s nejakou bytosťou lebo som počas písania cítil lásku a svetlo.Želám Vám všetkým veľa šťastia :).

//Nejako som sa k tomu nemohol dostať tak sa mi to snáď už konečne podarí.

 

 

 

Späť

Novinky

Zmena nicku

23.01.2010 13:04
Oficiálne mením svoj nick na ezoterik. Dúfam, že sa vám nové meno páči a, že spolu budeme dobre vychádzať :). 
>>

100% Článkov presunutých

23.01.2010 12:32
Konečne som presunul všetky články ktoré som chcel a začínam písať nové články. Dúfam, že sa vám nové články budú páčiť a, že tu budete chodiť i...
>>

80% Článkov presunutých

20.01.2010 11:50
Milí čitatelia už som sem presunul 80% článkov zo starého blogu.100% článkov tu bude presunutých do 2 dní.   
>>

Už 40% článkov presunutých!

18.01.2010 21:52
Milí čitatelia s radosťou vám oznamujem, že som presunul už 40% článkov zo starého blogu.Znamená to, že termín presunutia článkov do 25.1.2010 by sa...
>>

Úpravy a pridávanie článkov

18.01.2010 14:25
Milí návštevníci momentálne sa na tomto ezoterickom portáli robia úpravy a čoskoro sa pridajú všetky články zo starého blogu.Budem sa snažiť urobiť...
>>
Všetky články

Záznamy: 1 - 5 zo 5

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.