Informačný portál o mágii a ezoterike.Nájdete tu channelingy,info o anjeloch,mágii a ezoterike atď...

Vitajte na našom webe

Vitajte na tomto ezoterickom portáli.Tento portál má slúžiť ako zdroj informácii o ezoterike,anjeloch,mágii,drahých kameňoch a všetkým čo s tým súvisí.Budem sa špecializovať hlavne na channeling (komunikácia s anjelmi a svetelnými bytosťami), liečiteľstvo, vešteniu, a pomáhaniu vám.Dúfam, že tu nájdete informácie ktoré vás posunú vpred na vašej duchovnej ceste a, že tu bude dobrá atmosféra.

Upozornenie návštevníkom

Portál je ešte vo výstavbe takže sa budú diať rôzne zmeny na blogu.Výstavba by mala trvať asi do 25.1.2009.

Ďakujem.

P.S. Články nájdete v sekcii BLOG a REIKI.

Novinky

Zmena nicku

23.01.2010 13:04
Oficiálne mením svoj nick na ezoterik. Dúfam, že sa vám nové meno páči a, že spolu budeme dobre vychádzať :). 
>>

100% Článkov presunutých

23.01.2010 12:32
Konečne som presunul všetky články ktoré som chcel a začínam písať nové články. Dúfam, že sa vám nové články budú páčiť a, že tu budete chodiť i...
>>

80% Článkov presunutých

20.01.2010 11:50
Milí čitatelia už som sem presunul 80% článkov zo starého blogu.100% článkov tu bude presunutých do 2 dní.   
>>

Už 40% článkov presunutých!

18.01.2010 21:52
Milí čitatelia s radosťou vám oznamujem, že som presunul už 40% článkov zo starého blogu.Znamená to, že termín presunutia článkov do 25.1.2010 by sa...
>>

Úpravy a pridávanie článkov

18.01.2010 14:25
Milí návštevníci momentálne sa na tomto ezoterickom portáli robia úpravy a čoskoro sa pridajú všetky články zo starého blogu.Budem sa snažiť urobiť...
>>
Všetky články

Záznamy: 1 - 5 zo 5

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.